Organizator:

ODPOWIEDZIALNY KONSUMENT

Podziel się

Czy polski konsument zna Cele Zrównoważonego Rozwoju? W które z nich się angażuje i dlaczego? Te i inne wątpliwości rozwieje Małgorzata Żochowska w ramach bloku ODPOWIEDZIALNY KONSUMENT podczas konferencji "CSR w praktyce".

O tym jakim jesteśmy społeczeństwem mówią nasze czyny. Jak zatem biznes powinien działać, co zrobić, by konsument świadomie włączył się w proces wspierania ochrony środowiska i gospodarkę obiegu zamkniętego? O trendach w społeczeństwie i o tym co ma na nie wpływ można pisać i mówić godzinami. W Poznaniu podczas konferencji CSR w praktyce Marta Żochowska, koordynatorka kampanii Dobre Cele, której nadrzędnym celem jest edukacja konsumentów na temat Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz zachęcanie do działania na ich rzecz.

Marta Żochowska pełni obecnie funkcję konsultanta w firmie doradczej CSR Consulting. Jest członkinią Sekretariatu Polskiego Paktu Plastikowego odpowiedzialną za relacje z Partnerami. Przed dołączeniem do zespołu CSR Consulting zajmowała się m.in. komunikacją wewnętrzną i współtworzeniem programu wolontariatu pracowniczego. Uczestniczyła w międzynarodowych programach wymian profesjonalnych i wolontariackich w Kostaryce i Peru. 

Blok tematyczny ODPOWIEDZIALNY KONSUMENT potrwa od 15:25-15:55.