Organizator:

SPOTKANIE AUTORSKIE Z DOMINIKĄ BETTMAN I PAWŁEM OKSANOWICZEM

Podziel się

Konferencja "CSR w praktyce" to także możliwość poznania wielu wartościowych ludzi. Niepowtarzalną i niezwykle inspirującą okazją będzie spotkanie autorskie z twórcami książki "Technologiczne magnolie".

Dominika Bettman to przedsiębiorczyni, orędowniczka nowych technologii i zrównoważonego biznesu. Jest Absolwentką Wydziału Handlu Zagranicznego SGH w Warszawie i Advanced Management Program IESE w Barcelonie. Z wykształcenia ekonomistka, humanistka z natury. Propagatorka idei różnorodności i przywództwa włączającego. Aktywna uczestniczka debaty publicznej o innowacyjnym przemyśle i digitalizacji. Od 25 lat związana z Siemensem w Polsce. Wierzy w transformacyjną siłę biznesu, moc sprawczą zespołów i rozwój osobisty. 

Paweł Oksanowicz, dziennikarz z ponad 25 letnim doświadczeniem w mediach. Zajmuje się CSR i zrównoważonym rozwojem. Prowadzi spotkania biznesowe na żywo i online. W dotychczasowej karierze napisał i opublikował 16 książek, w tym co najmniej połowę z nich na podstawie przeprowadzonych wywiadów. 

"Technologiczne magnolie" to książka, która ma formę rozmowy. Prowadzi ją Paweł Oksanowicz, który, zadając pytania Dominice, sięga do zakamarków jej doświadczeń i przekonań, wzbogacając dzieło o swoją wiedzę o odpowiedzialnym biznesie w dobie rewolucji 4.0. Do powstania książki autorzy zaprosili także gości. Zależało im na pokazaniu szerszej perspektywy, innej niż ta wynikająca z praktyki biznesu. Swoją cegiełkę do "magnolii" dołożyli uznani eksperci i ekspertki, którzy swoją działalnością zawodową przyczyniają się do lepszego pojmowania zjawisk transformacji cyfrowej oraz rozwoju ludzi i organizacji. "Technologiczne magnolie" adresowane są przede wszystkim do osób, które się wahają: wejść czy nie wejść w nowe technologie? Autorzy do ich czytania zachęcają również osoby, które funkcjonują już w świecie biznesu i technologii, ale poszukują pomostu między oszałamiającym tempem jego zmian i przywództwem. 

Inspirujące spotkane autorskie potrwa od 16:05-16:35.