Organizator:

Zapraszamy na ekologiczne inspiracje!

Podziel się

Drugi dzień Letniego Targu Ekologicznego przed nami.

Czekają na Was ekologiczne produkty i naturalne kosmetyki, a także bogaty program wydarzeń.

Dreszczyk emocji przeżyją odważni, którzy zdecydują się na jazdę próbą Mercedesem EQC. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem aut elektrycznych i postawieniem ładowarki zapraszamy do strefy Electromobility. Uzyskacie tu wszystkie potrzebne informacje.

 

Tata od kuchni w myśl idei zero waste przyrządzi pesto z liści rzodkiewki. Zrobi także bajaderki. Udzieli wskazówek jak gotować dla dzieci i z dziećmi.

Dowiecie się jak zrobić kompostownik w ogrodzie i poprawnie segregować odpady. Pamiętajcie od 1 września segregacja jest obowiązkowa. Jeśli macie jakieś pytania eksperci z GOAP, Ekorum i ZZO odpowiedzą na nie.

 

Najmłodsi uczestnicy Letniego Targu Ekologicznego będą mogli wziąć udział w eko-lekcjach. Poznają zasady bezpiecznego poruszania się rowerem po ulicy. Zapraszamy do malowania ekologicznych torem, wzięcia udziału w konkursach, quizach i warsztatach. Bibeloty na gałęzi i szirtbagi będziecie mogli zrobić na stoisku Abrys. Na warsztaty szycia podkładki pod kubek oraz toreb z krawatów zapraszamy na stoisko Stowarzyszenia Polskiego Patchworku.

 

 

 

Zapraszamy także na Babi Targ, który jest doskonałą okazją do upolowania okazyjnych, niepowtarzalnych ubrań.