Organizator:

Zobacz produkty Lovekartkove i Slygears

Podziel się

Lovekartkowe i Slygears zaprezentują swoją ofertę podczas Letniego Targu Ekologicznego.

Na jednym ze stoisk w ramach Letniego Targu Ekologicznego wystawią się wspólnie dwie zaprzyjaźnione firmy oferujące rękodzieło.

Lovekartkove – to miejsce, które powstało z miłości do rzeczy unikalnych i wyjątkowych. To tutaj realizowane są personalizowane kartki, wspaniałe exploding boxy, pamiątki na chrzciny, śluby czy z okazji ważnej rocznicy. Każda pamiątka to efekt starannej pracy, w całości ręcznej i z najwyższą dbałością o szczegóły. 

Kartki i exploding boxy mogą być spersonalizowane (dedykowane życzenia, elementy ozdobne, zdjęcia), a każdy wzór powstaje tylko raz, przez co jest jedyny w swoim rodzaju.

Zaskocz swoich bliskich dedykowaną, ręcznie wykonaną kartką lub exploding boxem. Zapraszamy do Lovekartkove.

Slygears – bransoletki i szczęścioletki, wyrazisty element na Twoim nadgarstku, do wykonania których wykorzystywane jest trwałe lite drewno z orzecha amerykańskiego, pleciony jubilerski sznurek odporny na wilgoć oraz drewniane, malowane kulki. Produkt wykonany ręcznie, z najwyższą dbałością i starannością. Bransoletka z regulowanym obwodem idealnie sprawdzi się zarówno dla Niej jak i dla Niego