Organizator:

Zapraszamy na konferencje online

Podziel się

Obecna sytuacja w Polsce dotyka każdego z nas i podlega tej samej dynamice zmian. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w regionie i obowiązujących obostrzeń, jako odpowiedzialny organizator podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu wydarzenia Eco-Trends oraz targów POLECO i GreenPower na termin 13-15 października 2021 r.

W przygotowanie tegorocznej edycji targów poświęconych ochronie klimatu, zrównoważonemu rozwojowi i energii odnawialnej włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii. Pomimo niedogodności spowodowanych pandemią, robiliśmy co w naszej mocy, aby wydarzenie miało najwyższy merytoryczny poziom i ekspercki charakter. Dlatego pracujemy jednocześnie nad atrakcyjnym wydarzeniem on-line poświęconym zagadnieniom elektromobilności, zrównoważonego rozwoju i edukacji ekologicznej, którego pełen program znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.eco-trends.pl.

Jednocześnie pragniemy gorąco Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by Eco- Trends oraz targi  POLECO i GreenPower w przyszłorocznym terminie były jeszcze atrakcyjniejsze.

 

Zespół organizacyjny targów Eco-Trends, Poleco i GreenPower