Organizator:

Ekologia w letniej odsłonie

Podziel się

Miłośników ekologii i zdrowego stylu życia jest coraz więcej. To bardzo dobra informacja, ponieważ świadome gospodarowanie zasobami i troska o klimat jest sposobem na zapewnienie lepszej przyszłości następnym pokoleniom. Z myślą o tych, dla których środowisko ma znaczenie, Grupa MTP zorganizuje w ostatni weekend sierpnia (29-30.08 br.) Letni Targ Ekologiczny.

Podczas Targu zaprezentujemy różnorodność naturalnych i ekologicznych produktów oraz usług. Letni Targ Ekologiczny to szansa dla odwiedzających na zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności, które ułatwią wprowadzenie pozytywnych – proekologicznych zmian w codziennym życiu. Wydarzenie będzie obfitowało w liczne „zielone“ atrakcje.

Podczas wydarzenia odbędą się eko warsztaty edukacyjne i artystyczne, a także konkursy, zabawy i quizy związane z ochroną powietrza, elektromobilnością, retencją wody, segregacją odpadów czy odnawialnymi źródłami energii.

Zgodnie z ideą „sharing economy“ nie zabraknie u nas wymiany przeczytanymi już książkami, przesłuchanymi płytami i nienoszonymi ubraniami. Przewietrzmy nasze półki, regały,  szafy i dajmy drugie życie zbędnym rzeczom.

Dreszczyk emocji poczują uczestnicy Targu, którzy spróbują swoich sił na torze jazd testowych samochodami i hulajnogami elektrycznymi.

Letni Targ Ekologiczny to wszystko związane z ochroną środowiska i zdrowym stylem życia zgromadzone w jednym miejscu i czasie!

Pobierz bilet na:

 

Letni Targ Ekologiczny to także zapowiedź wydarzenia ECO-TRENDS, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 21-24 października 2020 roku.

Zapytaj o ofertę!

Anna Grądzielewska
Zuzanna Kamińska
Program wydarzeń Bilety i dodatkowe informacje Bilety i dodatkowe informacje

 

Partnerzy:

                           
  
   
      
 

 

 

          

Patronat medialny: