Organizator:

Weź udział w konferencji "CSR w praktyce"!

Podziel się

Społeczna odpowiedzialność biznesu nie jest Ci obojętna? Uważasz, że adaptacja do zmian klimatu oraz gospodarka o obiegu zamkniętym to największe wyzwania współczesnego świata? Weź udział w konferencji „CSR w praktyce” już 15 października 2021 na terenie MTP i zainspiruj się rozwiązaniami wprowadzonymi przez liderów rynku.

CSR to Twoja pasja?
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, aby wprowadzić w swoim przedsiębiorstwie skuteczny plan zrównoważonego rozwoju?
A może szukasz zawodowych inspiracji?  

Nie czekaj dłużej - zarejestruj się na konferencję "CSR w praktyce", która odbędzie się 15.10.2021 w Poznaniu i online!

 

Co w programie?

Konferencja "CSR w praktyce" to 4 panele dyskusyjne, wypełnione merytoryczną wiedzą, którą podzielą się z nami praktycy w swojej dziedzinie, pracownicy firm i instytucji, które odpowiedzialnie realizują założenia zrównoważonego rozwoju, angażując się przede wszystkim w inicjatywy związane z adaptacją do zmian klimatu.
Są już z nami CSR Consulting, United Global Compact Network Polska, Akademia Leona Koźmińskiego, Deloitte, Solaris, Adamed, Credit Agricole, Mercedes Benz, Żabka Polska.

 

 

Dla kogo? 

Wydarzenie skierowane jest do praktyków CSR, pracowników działu PR i marketingu, którzy pracują w przedsiębiorstwach, planujących uruchomić lub poszerzyć plany zrównoważonego rozwoju i poszukują inspiracji oraz wsparcia. Wśród słuchaczy znajdą się także osoby planujące pracę w zawodzie i przedstawiciele NGO.

Co, gdzie,  kiedy? 

Konferencja "CSR w praktyce" odbywa się hybrydowo - możecie się z nami spotkać zarówno na miejscu, jak i online. Stacjonarnie widzimy się w Poznaniu - pawilon Poznań Congress Center, wejście od ul. Śniadeckich. Online - transmisję na żywo z konferencji obejrzycie na stronie https://csrwpraktyce.pl/ na stronie https://www.eco-trends.pl w social media. 

 

Partnerzy merytoryczny

Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu